Email

Bedava E-posta Adresleri

Bedava mail adresleri, kullanıcılara güven sağlayan adresler olarak bilinirler. Zira bu adresler içerisinde kişisel hiçbir bilginiz yer almaz ve internet üzerinden her yerde rahatlıkla bulunabilir. Bedava email adresleri genel olarak güvenilmeyen sitelere üye olunurken kullanılan adreslerdir ve aynı zamanda oyunlarda hesap açmak için elde edebilirsiniz.
Bedava mail adresleri sayesinde artık mail adresi almak için şifre ya da hesap adı düşünmenize gerek yok. Sitelerde yer alan mail adresleri isimleri sayesinde her siteye üye olabilir ve herhangi bir endişe duymazsınız. Bu adresler kullanıcılara özel değildir ve herkes yararlanabilir. Bu nedenle bu adresler içerisinde gizli bilgilerin paylaşılmaması gerekir. Eğer gizli bilgilerinizi burada paylaşırsanız ya da kişisel mesajlar atarsanız bu bilgileri internet üzerindeki herkes görebilir. Bu nedenle sorumluluk tamamen size aittir.

Aşağıda yer alan bedava mail adresleri sayesinde sizler de hesap açma zahmetine girmeden direkt olarak güvenmediğiniz siteler üzerinden hesap açabilirsiniz. Bu adresler genelde bazı kullanıcılar tarafından daha önce kullanılmış olabilir ya da şifresi değiştirilmiş olabilir. Bu nedenle eğer hesaba erişim sağlayamazsanız diğer bir posta adresine göz atabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra e-posta adresinden çıkmanızı ve sizinle alakalı olmayan maillere tıklamamanızı tavsiye ederiz. Zira postalardan gelen linkler sizin için tehlikeli olabilir. Sadece üye olmak için kullandıktan sonra hesaptan çıkarsanız başınıza bir sorun gelmez.

Bedava Posta Adresleri

 • snoop–dogg@windowslive.com
  salah-salih_16
 • sagokeysonnefes@hotmail.com
  1994_1994
 • futbolcular@hotmail.com
  bozguncular6921
 • boltman_wanted@hotmail.com
  ufukcan_1994
 • merakliplatformbedava@outlook.com
  bedavamail123
 • woman_damodar@hotmail.com
  18811881

Yukarıda yer alan adreslerin altındaki bilgiler şifrelerdir. Bu şifrelerle hesaplara giriş yapmayı deneyin. Eğer herhangi birinde başarısız olursanız diğer bedava mail adreslerini deneyebilirsiniz. Özellikle de adult siteler ve bahis sitelere için kayıt olacaksanız bu mail adresleri sizi daha gizli yapar ve güvende kalmanızı sağlar. Tüm kirli işlerinizi bu mail adresleri üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğer kişisel mail adresinizi spam çöplüğüne çevirmek istemiyorsanız bu adreslerin hepsini tek tek deneyerek çalışan adresleri kullanmanızda büyük bir yarar vardır. Bu adreslerde hesabınızı açık unutmamanız da size kalmış bir sorumluluktur.

Etiketler

emailkaydol

E-posta servislerine nasıl kayıt olabileceğinizi basit bir şekilde herkesin anlayabileceği düzeyde anlatıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı